UPS Racks & Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | EATON | Вес: | 0.16kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.185 kg |
| Shipping Box Width | 12.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0009 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.185 kg |
| Unit Net Weight | 0.16 kg |
| Category Code | UCC |


