UPS Racks & Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | EATON | Вес: | 39.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 78 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 46.8 kg |
| Shipping Box Width | 58 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1041 cubm |
| Unit Gross Weight | 46.8 kg |
| Unit Net Weight | 39.2 kg |
| Category Code | UCC |


