UPS For Workstations
Техническая спецификация товара
| Производитель: | EATON | Вес: | 2.9kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 39 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.01186 cubm |
| Unit Gross Weight | 4 kg |
| Unit Net Weight | 2.9 kg |
| Dimensions | 140 x 86 x 325 mm |
| Output power capacity, W | 330 Watts |
| Output power capacity, VA | 550 VA |
| Topology | Offline |
| Category Code | UPW |


