Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 32 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.45 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.009408 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.45 kg |
| Category Code | CHA |


