Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.53 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00207 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.53 kg |
| Category Code | CHA |


