Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.079kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 31.5 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 9.8 kg |
| Shipping Box Width | 30.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006405 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.163 kg |
| Unit Net Weight | 0.079 kg |
| Dimensions | 20 x 102 x 102mm |
| Model name | Yudo10 |
| Charger features | Wireless |
| Output power capacity, W | 10 Watts |
| Category Code | CHA |


