Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ANKER |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.72 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00168 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.72 kg |
| Category Code | CHA |


