Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.084kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 48 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18 cm |
| Shipping box quantity | 60 |
| Shipping Box Weight | 8.15 kg |
| Shipping Box Width | 41.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005976 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.136 kg |
| Unit Net Weight | 0.084 kg |
| Dimensions | 86 x 86 x 12 mm |
| Model name | CITO15 |
| Charger features | Wireless |
| Output power capacity, W | 15 Watts |
| Category Code | CHA |


