Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ANKER | Вес: | 0.172kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 29.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 23.3 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 3.7 kg |
| Shipping Box Width | 28.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001986 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.37 kg |
| Unit Net Weight | 0.172 kg |
| Colour | Black |
| Model name | PowerWave II Pad |
| Charger features | Wireless |
| Output power capacity, W | 15 Watts |
| Category Code | CHA |


