Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RIVACASE | Вес: | 0.166kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.17 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00039 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.17 kg |
| Unit Net Weight | 0.166 kg |
| Colour | Transparent |
| Dimensions | 27x47x82 mm |
| USB 2.0 | 2 |
| Charger features | Wall |
| Output power capacity, W | 17 Watts |
| Category Code | CHA |


