Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ANKER | Вес: | 0.145kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 43.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 36.4 cm |
| Shipping box quantity | 40 |
| Shipping Box Weight | 10.5 kg |
| Shipping Box Width | 28.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001109 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.263 kg |
| Unit Net Weight | 0.145 kg |
| Colour | White |
| Model name | PowerPort Atom III (2 Ports) |
| Charger features | Wall |
| Output power capacity, W | 60 Watts |
| Category Code | CHA |


