Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ANKER | Вес: | 0.11kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 13 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.13 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00065 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.13 kg |
| Unit Net Weight | 0.11 kg |
| Colour | Black |
| USB type C | 1 |
| Charger features | Wall |
| Wattage | 25 Watts |
| Category Code | CHA |


