Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.017kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.038 kg |
| Shipping Box Width | 3 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000336 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.038 kg |
| Category Code | CHA |


