Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.027kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 6 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.043 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000288 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.043 kg |
| Unit Net Weight | 0.027 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 25 x 25 x 58 mm |
| Charger features | Car |
| Category Code | CHA |


