Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | AUKEY | Вес: | 0.148kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.228 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000693 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.228 kg |
| Unit Net Weight | 0.148 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 9.2 x 9.2 x 1.6cm |
| Model name | CB-C70 |
| Charger features | Wireless |
| Wattage | 100 Watts |
| Category Code | CHA |


