Chargers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.05kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.07 kg |
| Shipping Box Width | 10.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001378 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.07 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Colour | Black |
| USB 2.0 | 1 |
| Charger features | Wall |
| Category Code | CHA |


