Batteries
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NITECORE | Вес: | 0.0755kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.197 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00029 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.099 kg |
| Unit Net Weight | 0.0755 kg |
| Colour | Yellow |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Nominal voltage | 3.6 V |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Category Code | BAT |


