Batteries
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NITECORE | Вес: | 0.0498kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 14 cm |
| Shipping box quantity | 7 |
| Shipping Box Weight | 0.503 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000272 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.072 kg |
| Unit Net Weight | 0.0498 kg |
| Colour | Black / Yellow |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Nominal voltage | 3.6 V |
| Battery capacity | 3500 mAh |
| Category Code | BAT |


