Batteries
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NITECORE | Вес: | 0.0456kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 15 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 16 cm |
| Shipping box quantity | 7 |
| Shipping Box Weight | 0.504 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002743 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.072 kg |
| Unit Net Weight | 0.0456 kg |
| Colour | Yellow |
| Battery | Lithium-Ion rechargeable |
| Nominal voltage | 3.6 V |
| Battery capacity | 3500 mAh |
| Category Code | BAT |


