Batteries
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NITECORE | Вес: | 0.1225kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 11 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.195 kg |
| Shipping Box Width | 4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000792 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.195 kg |
| Unit Net Weight | 0.1225 kg |
| Category Code | BAT |


