Batteries
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NITECORE | Вес: | 0.263kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 14.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 18.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.41 kg |
| Shipping Box Width | 5.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001475 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.41 kg |
| Unit Net Weight | 0.263 kg |
| Category Code | BAT |


