Batteries
Техническая спецификация товара
| Производитель: | NITECORE | Вес: | 0.0445kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 40 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 30 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 1.28 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.064 kg |
| Unit Net Weight | 0.0445 kg |
| Colour | Yellow |
| Category Code | BAT |


