USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.032kg |
|---|
| Length | 0.5 m |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 0.35 kg |
| Shipping Box Width | 11.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001955 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.035 kg |
| Unit Net Weight | 0.032 kg |
| Connectors | USB 3.0 AM to Micro BM |
| Category Code | UCB |


