USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.025kg |
|---|
| Length | 0.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 5 |
| Shipping Box Weight | 0.22 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000204 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.044 kg |
| Unit Net Weight | 0.025 kg |
| Connectors | USB 3.0 A-plug B-plug |
| Category Code | UCB |


