USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.045kg |
|---|
| Length | 1 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.055 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000264 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.055 kg |
| Unit Net Weight | 0.045 kg |
| Colour | White / Grey |
| Connectors | USB micro-B (male), USB Type-A (male) |
| USB/Lightning cable type | USB to Micro USB |
| Category Code | UCB |


