USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD |
|---|
| Length | 3 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 13 cm |
| Shipping Box Height | 2.2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.088 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003146 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.088 kg |
| Unit Net Weight | 0.086 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | UCB |


