USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.065kg |
|---|
| Length | 1 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 16 cm |
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 11 |
| Shipping Box Weight | 0.52 kg |
| Shipping Box Width | 14 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000224 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.047 kg |
| Unit Net Weight | 0.042 kg |
| Colour | Black |
| Connectors | USB cable A plug/B plug |
| Category Code | UCB |


