USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.055kg |
|---|
| Length | 1.8 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 10 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.06 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0002 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.06 kg |
| Unit Net Weight | 0.055 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | UCB |


