USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.018kg |
|---|
| Length | 0.6 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 8 |
| Shipping Box Weight | 0.21 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001485 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.026 kg |
| Unit Net Weight | 0.018 kg |
| Colour | Black |
| Connectors | Male A plug to male Micro-B plug USB 2.0 |
| Category Code | UCB |


