USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.02kg |
|---|
| Length | 2.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 15 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.062 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00024 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.062 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Colour | Black |
| USB 2.0 | 1 |


