USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.03kg |
|---|
| Length | 1 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 10 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00038 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Connectors | USB Type-C (male), USB 2 AM (male) |
| Category Code | UCB |


