USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD | Вес: | 0.019kg |
|---|
| Length | 1 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 20 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00036 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Unit Net Weight | 0.019 kg |
| Connectors | USB 2.0 to 8-pin male connector |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB |
| Category Code | UCB |


