USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | GEMBIRD |
|---|
| Length | 1.8 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 20 cm |
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.11 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00045 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.055 kg |
| Unit Net Weight | 0.035 kg |
| Colour | Silver |
| Connectors | USB 2.0 to 8-pin male connector, gold-plated |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB |
| Category Code | UCB |


