USB / Lightning Cables
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.025kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 2.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.049 kg |
| Shipping Box Width | 6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000255 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.049 kg |
| Category Code | UCB |


