Smartphones
Техническая спецификация товара
| Производитель: | RENEWD | Вес: | 0.138kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping Box Weight | 0.31 kg |
| Shipping Box Width | 10.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000742 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.31 kg |
| Unit Net Weight | 0.138 kg |
| Colour | Silver |
| Dimensions | 67,1 x 138,3 x 7,1 mm |
| Audio-Out | 1 |
| Model name | iPhone 7 refurbished Renewd |
| Included Accessories | Charger & Lightning Cable |
| Battery capacity | 1960 mAh |
| GPS / geotagging | Yes |
| Camera | 12MP |
| Memory (RAM) | 2GB |
| CPU | Dual-Core |
| Sensors | Touch ID fingerprint sensor, Barometer, Three-axis gyro, Accelerometer, Proximity sensor, Ambient light sensor |
| Form Factor | Bar |
| Screen size | 4.7" |
| Built-in Memory | 32 GB |
| Display technology | IPS-LCD |
| Screen resolution | 1334 x 750 |
| Lightning | 1 |
| 3G | Yes |
| Bluetooth version | Bluetooth 4.2 |
| Fingerprint reader | Yes |
| Front camera f number | ƒ/2.2 |
| Front-facing Camera | 7MP |
| LTE | Yes |
| Main camera f number | ƒ/1.8 |
| Mobile OS | iOS 11 |
| Nano-SIM card tray | 1 |
| Number of SIM | Single SIM |
| Phone connections | Bluetooth/NFC/Wi-Fi |
| Removeable battery | No |
| Video recording resolution | 3840 x 2160 |
| Category Code | MPH |


