Smartphones
Техническая спецификация товара
| Производитель: | SAMSUNG |
|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping Box Weight | 0.37 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| USB type C | 1 |
| Headphones jack | 1 |
| MicroSD Card Slot | 1 |
| 3G | Yes |
| LTE | Yes |
| Nano-SIM card tray | 2 |
| 5G | Yes |


