Powerbanks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | INTENSO | Вес: | 0.182kg |
|---|
| Product Type | Power Bank |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
| Shipping Box Height | 7 cm |
| Shipping box quantity | 2 |
| Shipping Box Weight | 0.52 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008505 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.26 kg |
| Unit Net Weight | 0.182 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 91 x 63 x 22 mm |
| USB type C | 1 |
| Battery capacity | 5000 mAh |
| Category Code | POB |


