Powerbanks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | TRUST | Вес: | 0.208kg |
|---|
| Product Type | Power Bank |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 30 cm |
| Shipping Box Height | 21.5 cm |
| Shipping box quantity | 20 |
| Shipping Box Weight | 5.87 kg |
| Shipping Box Width | 27.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0008869 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.293 kg |
| Unit Net Weight | 0.208 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 24 x 62 x 95mm |
| Battery capacity | 10000 mAh |
| Category Code | POB |


