Powerbanks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ANKER |
|---|
| Shipping Box Depth | 20.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.4 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001107 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.4 kg |
| Category Code | POB |


