Powerbanks
Техническая спецификация товара
| Производитель: | ANKER | Вес: | 0.21kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.34 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00091 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.34 kg |
| Category Code | POB |


