Phone Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | BLACKSHARK |
|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.1 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00045 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.1 kg |
| Category Code | MPA |


