Phone Accessories
Техническая спецификация товара
| Производитель: | OTH | Вес: | 0.0018kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.01 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 5.85e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.01 kg |
| Unit Net Weight | 0.0018 kg |
| Dimensions | 24.9 × 13.2 × 6.1 mm |
| Phone accessory type | Other |
| Category Code | MPA |


