Hair Stylers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | REVLON | Вес: | 0.512kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 28.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.84 kg |
| Shipping Box Width | 25.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007631 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.84 kg |
| Unit Net Weight | 0.512 kg |
| Colour | Black |
| Power consumption | 1100 Watts |
| Cord length | 3 m |
| Number of temperature settings | 3 |
| Category Code | BAC |


