Hair Dryers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | REVLON | Вес: | 0.4kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 28 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 10 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.682 kg |
| Shipping Box Width | 18.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00518 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.682 kg |
| Unit Net Weight | 0.4 kg |
| Colour | Black |
| Power consumption | 2000 Watts |
| Number of temperature settings | 3 |
| Category Code | HDR |


