Hair Dryers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | REVLON | Вес: | 0.364kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 9.2 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.493 kg |
| Shipping Box Width | 13.8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002666 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.493 kg |
| Category Code | HDR |


