Hair Dryers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PHILIPS | Вес: | 0.7kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 30 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 9.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.79 kg |
| Shipping Box Width | 21.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0061 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.79 kg |
| Unit Net Weight | 0.7 kg |
| Colour | Dark Blue |
| Power consumption | 2100 Watts |
| Cord length | 1.8 m |
| Number of temperature settings | 6 |
| Category Code | HDR |


