Hair Clippers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PHILIPS | Вес: | 0.22kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 23 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.531 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00345 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.531 kg |
| Category Code | HCL |


