Hair Clippers
Техническая спецификация товара
| Производитель: | PANASONIC | Вес: | 0.15kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.78 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003344 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.78 kg |
| Unit Net Weight | 0.15 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 20.4 x 3.3 x 4.7 cm |
| Power supply type | Rechargeable / Net |
| Hair trimmer type | Hair |
| Category Code | HCL |


