Shredders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 4.5kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 41 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 38 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.9 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.04362 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.9 kg |
| Unit Net Weight | 4.5 kg |
| Colour | Black |
| Model name | Powershred M-8C |
| Can shred | Credit cards/Paper clips/Staples |
| Security levels | P-4 |
| Shred width | 4x37mm |
| Category Code | SHD |


