Shredders
Техническая спецификация товара
| Производитель: | FELLOWES | Вес: | 13.84kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 42 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 61 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 17 kg |
| Shipping Box Width | 35 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.08967 cubm |
| Unit Gross Weight | 17 kg |
| Unit Net Weight | 13.84 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 53.50 x 29.70 x 35.80 cm |
| Model name | Powershred LX211 |
| Speed | 2 mpm |
| Can shred | Credit cards/Paper clips/Staples |
| Entry width | 230 mm |
| Security levels | P-5 |
| Waste collection capacity | 23 l |
| Paper clips | Yes |
| Shred width | 2 x 12mm |
| Category Code | SHD |


